STRONA GŁÓWNA
 Informacja o GCI
 GCI w Lubelskim
 Aktualności
 Ważne adresy
 Nasze linki
 Biblioteczka GCI
 Jak szukać pracy
 Ważne informacje
 Partnerzy
 • Aktualności

  W dniach 4 -12 maja na terenie Gminy Zakrzew przy współpracy Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny pracownicy GCI zorganizowali pomoc przy wypełnianiu wniosków o płatności bezpośrednie do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dla rolników.


  W miesiącach maj - czerwiec pracownicy GCI na szeroką skalę udzielali pomocy przy wypełnianiu wniosków o płatnosci bezpośrednie do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz płatności z tutułu cukru. Działalnośc ta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród rolników. Z tej formy pomocy skorzystało kilkudziesięciu rolników z naszej Gminy i nie tylko.


  Logo  Gminy Zakrzew

  Wśród uczniów szkół Gminy Zakrzew ogłoszony został konkurs plastyczny na Logo Gminy Zakrzew.  Pierwsze prace wpłynęły do nas przed końcem roku szkolnego 2005/2006. Roztrzygnięcie konkursu planujemy jesienią tego roku.


  Telepraca

  22 czerwca pracownik GCI brał udział  w spotkaniu informacyjnym w siedzibie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Lublinie. Tematem spotkania była nowa na naszym rynku forma jaką jest Telepraca. Materiały informacyjne na temat telepracy i możliwości bycia telepracownikiem dostępne są w GCI Zakrzew.


  20 sierpnia w miejscowości Baraki odbyły się Dożynki Gminne. Niestety  dobrze zapowiadającą się imprezę przerwał tragiczny w skutkach huragan.


  W Październiku i listopadzie pracownicy GCI brali udział w Warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie


  Obecnie trwają zapisy na szkolenia oraganizowane przez Powiat Lubelski w ramach projektu: "Rozwój zawodowy i podniesienie kwalifikacji dla mieszkańców terenów wiejskich Powiatu Lubelskiego". Szkolenia odbywać się będą na terenie gminy w przypadku zgłoszenia na konkretny kurs co najmiej 12-osobowej grupy uczestników lub w Lublinie.